1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msze św. o 7.00 i 17.30 – msza św. szkolna. Wyjazd do chorych od godz. 8.30. W pierwszą sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 7.00 Różaniec, który poprowadzi Róża Różańcowa Nr 6 Pani Cecylii Uchyła-Smyczek, potem Msza św. w intencji tej Róży.
  2. Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży w tygodniu przed mszą św. za wyjątkiem środy i w niedzielę przed Mszami św.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17.00 i Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 15.45.
  4. W tym roku rekolekcje wielkopostne odbędą się od niedzieli 10 marca do środy 13 marca. Rekolekcje wygłosi Ks. Sebastian Rucki, duszpasterz Wspólnoty Miłość i Łaska Chrystusa, obecnie Proboszcz z Pierśćca. Bardzo proszę o zarezerwowanie sobie czasu na modlitwę i nauki rekolekcyjne. Plan rekolekcji w gazetce parafialnej.