Ogłoszenia duszpasterskie 22 stycznia 2023 r.

Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego. Jako wspólnota wiary jesteśmy zaproszeni  przez Jezusa do uczestnictwa  w liturgii eucharystycznej i słuchania Jego Słowa.

1. Liturgiczne obchody tygodnia:

– we wtorek 24 stycznia – wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła,
– w środę 25 stycznia – święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła,

– w czwartek 26 stycznia – wspomnienie Św. Biskupów  Tymoteusza i Tytusa. Jest to Dzień Islamu w Kościele katolickim;

– w sobotę 28 stycznia – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

2. W środę o godz. 6.30 różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Ze względu na remont i związane z nim utrudnienia adorację wznowimy dopiero po zakończeniu remontu. Proszę się również nie sugerować, jeśli będzie ona wpisana w gazetkę.

3. Dziękujemy rodzinom, które sprzątały  kościół  i złożyły ofiarę na kwiaty. Do sprzątania kościoła  w sobotę o godz. 8.30 zapraszamy rodziny z ulicy Długiej 32, 34, 36, 38, 40.