20 października 2024 r.

1.Liturgiczne obchody tygodnia:

– we wtorek 22 października – wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża.

2. W środę o godz. 6.30 różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00-19.00

3.  W przyszłą niedzielę w kościołach w których data  poświęcenia nie jest znana obchodzimy uroczystość  rocznicy poświęcenia kościoła własnego.

4. Kolekta dzisiejsza i za tydzień 27 października będzie przeznaczona na koszty związane z ogrzewaniem. Bóg zapłać za składane ofiary.

5. Intencje mszalne na 2025 rok –

– 21 – 25 października (za wyjątkiem czwartku) – w godzinach urzędowania kancelarii – intencje rocznicowe, wyłącznie za żyjących – rocznicowe, jubileuszowe.

– 28 -29-30 października –  za zmarłych po Mszy św. ok. godz. 7.45.

Intencje proszę przygotować jak co roku na dwóch egzemplarzach, na kartkach pobranych z kościoła. Znajdują się one przy wyjściu.

6. Do pobrania są również kartki za zmarłych do modlitwy wspominkowej na 1 i 2 listopada.  Na jednej kartce zaznaczamy tylko jeden termin.

Można również składać wypominki na różańce, które będziemy odmawiać w cztery piątki listopada.